Put a Pin on the Map View my Forum Guestmap
Free Guestmaps by Bravenet.com

The Old Acclaimed Music Forum

Go to the NEW FORUM

Critics' lists
Start a New Topic 
Author
Comment
بررسی جهان مایکروسافت همدست: گذری به توسعه و همکاری

به وبلاگ مایکروسافت پارتنر خوش آمدید!

در اینجا، به دنیای پویای مایکروسافت پارتنر، یک جامعه پرانرژی که نوآوری، تحول و همکاری را در سراسر صنایع به راه می‌اندازد، می‌پردازیم. از علاقمندان به فناوری تا حرفه‌ایان با تجربه، مایکروسافت پارتنر پارتنرها نقش اساسی در شکل دادن به منظره دیجیتال دارند؛ به عرضه راهکارهای برش‌نگار، مهارت و پشتیبانی به کسب‌وکارهای سراسر جهان.

آشکار کردن قدرت همکاری
پارتنرهای مایکروسافت نمایانگر هماهنگی قدرتمندی بین مایکروسافت و یک اکوسیستم گسترده از شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد می‌باشند. این همکاری‌ها نوآوری را تشویق می‌کنند، تحول دیجیتال را شتاب می‌دهند و کسب‌وکارها را قادر می‌سازند تا در بازار رو به رشد امروزی موفقیت‌های جدیدی را بدست آورند.

قدرت دادن به کسب‌وکارها با راهکارهای نوآورانه
پارتنرهای مایکروسافت فقط درباره فناوری نیستند؛ آن‌ها درباره تبدیل کسب‌وکارها و قدرت دادن به آن‌ها برای رسیدن به اوج موفقیت هستند. از محاسبات ابری و هوش مصنوعی تا ابزارهای تولیدی و راهکارهای امنیتی، پارتنرهای مایکروسافت مجموعه‌ای گسترده از محصولات و خدمات نوآورانه را ارائه می‌دهند که به موفقیت‌های منحصر به فرد هر مشتری پاسخ می‌دهند.

همکاری: کلید موفقیت
در اصل پارتنرهای مایکروسافت همکاری قرار دادن هستند. با بهره‌گیری از تخصص، منابع و پشتیبانی مایکروسافت و شبکه گسترده‌ای از همکاران، کسب‌وکارها می‌توانند فرصت‌های جدیدی را به دست آورند، رشد را تسریع ببخشند و در جهانی که به سرعت دیجیتالی می‌شود، جلوی رقبا را بگیرند.

نور افکندن بر روی داستان‌های موفقیت
در این وبلاگ، به داستان‌های الهام‌بخش موفقیت از پارتنرهای مایکروسافت در سراسر جهان پرداخته‌ایم. از شرکت‌های کوچکی که در بازارهای نوظهور دست به کارهای بزرگی می‌زنند تا شرکت‌های چندملیتی که صنایع را زیر و رو می‌کنند، این داستان‌ها قدرت تغییرات همکاری و تأثیر بی‌نظیر آن را در کسب‌وکارهای هر اندازه‌ای نشان می‌دهند.

با ما در تماس باشید
با ما همراه شوید و به کاوش در دنیای هیجان‌انگیز پارتنرهای مایکروسافت بپردازید و ببینید که چگونه همکاری، نوآوری و تخصص در حال شکل‌دهی به آینده فناوری و کسب‌وکار است. جهت دریافت آخرین به‌روزرسانی‌ها، بروز رسانی‌ها و روندهای جهان پارتنرهای مایکروسافت