Put a Pin on the Map View my Forum Guestmap
Free Guestmaps by Bravenet.com

The Old Acclaimed Music Forum

Go to the NEW FORUM

EOY archive
Start a New Topic 
Author
Comment
Çerkez Aydınların ve Kafkas kökenli lider figürlerinin fişlenerek yok edildiklerini ilk kez sa

Çerkez Aydınların ve Kafkas kökenli lider figürlerinin fişlenerek yok edildiklerini ilk kez sarsıcı analizlerle anlatan düşünür Yalçın KÜÇÜK'tür.

Bu onurlu bilim adamının bazı saptamalarını irdeleyelim mi?

Elbette, yakın tarihte devrimlere damgasını vuranların ve devletin vurdurup kıydığı kahramanların yaşamlarını ele aldığı için Yalçın KÜÇÜK'e saldıranlar kadar alkışlayanlar da görülmüştür ama özellikle Çerkez Ethem olgusunu anlatırken yanıldğı tek bir nokta ileri süren görülmemiştir; bu durum oldukça düşündürücüdür.

Yalçın KÜÇÜK diyor ki:
"Ethem, bütün komutanlarını ve askerlerini, kurtuluş'a katılmaya ikna etmeye çalışmış ve mücadeleye tek bir kurşun bile sıkmamıştır. elenler'e teslim olduktan sonra, ethem'in mücadeleye hiçbir zararı olmamıştır. ethem'in hain olduğunu kanıtlayan tek bir işaret bulunmamaktadır.
...
... bana verilen bilgilere göre, elen arşivlerinde de ihanet savını destekleyen hiçbir kanıt yer almamaktadır. "
...

Resmi tarih, iftiralar üstüne kuruludur; örneğin, ethem mustafa kemal'e karşı isyan etmişmiş; nasıl, nerede; nefsşi müdafaa olmasın sakın ya da klasik masal!?

Yalçın Küçük yanıtlıyor:
bu iddianın dillendirilmesinin nedeni şudur: "eğer çerkez "hain" olsaydı, istesek de istemesek de, bütün çerkezlerimiz bundan paydar olacaklardı. eğer sait, "casus" olsaydı, bütün kürtlerimiz bir de bunun altında ezilecekti. eğer hepimiz birlik ve bütünlüğü içtenlikle istiyorsak, hepimizin, mümkün ve doğru olduğu ölçüde, utanç ve eziklikten arınmamızda büyük yararlar vardır. "

Yani Yalçın Küçük çerkezlerimizin ve kürtlerimizin onurunu kurtarmaya çalışmakta bu uğurda tarihi gerçekleri sergilemektedir.

Öte yandan bir acı gerçektir ve devletin ayıbıdır ki, Türkiye'de yaşayan çerkezler, çerkez Ethem nedeniyle zan altında potansiyel hayın işlemi altında zulüume uğramışlardır. Resmi arih, yalanlar makinasıdır. Gerçek tarih, Türkiye'de çerkezlere karşı çerkez ethem nedeniyle bir düşmanlık politikası uygulanmıştır; aynı biçimde, kürtlere karşı sait nedeniyle böyle bir düşmanlık vuku bulmuştur.

Yalçın Küçük, bu gerçekleri yazma cüreti gösteren ender nitelikte aydınlardandır.

Yeniden okuyalım:
"eğer çerkez "hain" olsaydı, istesek de istemesek de, bütün çerkezlerimiz bundan paydar olacaklardı. eğer sait, "casus" olsaydı, bütün kürtlerimiz bir de bunun altında ezilecekti"

Bir diğer olgu, ülkemizin henüz feodal kafalar egemenliğinde bulunması; modern hukuktan uzak olmasıdır. Çağdaş hukukta, suçun şahsiliği ilkesi vardır. Bize, yıldızlar kadar uzak; yoksa ne Kürtler ne Çerkezler toptan cezalandırılacaktı...

Çerkez Ethem skandalı, faşizmin mentalitesine tanıklığımıza yardım etmiştir.

Bu saptamalar, yalçın küçük'ün büyüklüğünü görmemize yardımcı oluyorlar.

Çerkez Ethem'e ve tüm namuslu Çerkezlere karşı yürütülen prosedür, tipik sabetayist komplodur. bu da ülkenin iplerini hangi finans güçlerinin tuttuğunu gösterir.

{(*`.,´*)
Stüdyo tartışmalarına katılanlardan Nazım AKAY soruyor:
Kocaeli'de ve Sakarya'da ilerici devrimci, ne bileyim ilaç için olsun yurdunu ulusunu gerçekten seven bir tek ciddi aydın, tek bir tane dürüst Kemalist kişilik yok mu?

Hatice KAYA yanıtlıyor: Olmaz olur mu; çok değerli karakterler var Kocaeli'de ve Sakarya'da; tanıyorum birçoğunu. Neden kuşkulu sordun?

Nazım AKAY diyor ki: Sordum, çünkü eski bir provokatör JITEM iti oralarda solculara karşı operasyonun sürdürüyor; Halkevi gibi yerlere girip çıkıyor; fişlenen CHP'lileri izliyor, Sol gazete okuyanların aile bireyleri hakkında film hazırlıyor, kamu görevlilerinin ilerici insanlarla selamlaşmalarını bile gizli kamera ile dosyalama yapıyor; gösterilerde destekleyici gibi katılıp bilgi toplayarak devlet içinde devlet olan karanlık şeflere aktarıyor vbg vbg ... Güneydoğu'da tam 10 yıl süreyle akla gelmez sadist operasyonlara gönüllü hizmetini şimdi özellikle bu iki ilimizde resmen yürütüyor fakat engelleyen tek namuslu yurttaş bile bulunamıyor; korkunç bir manzara karşısındayız. Duyarsızlığımızla doruktayız; bundan daha tuhaf çelişki olamaz!

Hatice KAYA: Açar mısın biraz; kimmiş bu it?

Nazım AKAY yanıtlıyor: Kim olacak, sağır sultan duydu: bu fotoğraftaki insan avcısı; bakınız bu, Yeşil'in (Mahmut YILDIRIM'ın) sevgilisi! Hemen her gösteride Kocaeli'den kalkıp gelen ve Sakarya'da değişik giysilerle operasyon gerçekleştiren ahlaksız Gay Ö.TOP diye biri... http://www.thewe.cc/thewe_/images_5/____/cruelty/vivisection-in-israel.jpe
http://p15.badoo.com/289/2/5/3/251784440/202052/t1313591778/202071_300.jpg http://www.jonwiener.com/wp-content/jeandaniel.gif
Zekeriya ERDİM yanıtlıyor: Bence bu sürüp giden faşizm çeşnisini yabana atmamak gerek; sömürgenler, elbette ki ne yaptıklarının ayrımındalar; uyuyan ve anlayamayan bizleriz. Yaşanan bu acıklı durum, hiç şakasız, çok vicdansız ve çok ciddi bir sistemdir; NWO sistemi ve kanlı sapık pazarlamacılarının panoramasıdır... Size, son günlerde deşifre olan bir Devlet Terörü elemanını sergileyeyim: GEZI PARKI AJAN PROVOKATORU ÖZCXX TOS kimlik no: 347 35 81 04 50 Masum göstericileri (birçok ilde ve ilçede) izleyip savcılıklara bildirdi; sayısız masum insanı sanık diye gösterip akla gelmez iftiralarla iddianameler hazırlattı. İnsan izlemekte uzman sadistin ad ve adresi: Özcxx TOS. Jandarma yetkisine giren bölgede ikamet eder (resmen saklanma yeri ve suç araçları ambarıdır). Dogum yeri: Kars-Sarıkamış Doğum günü: 17 haziran 1958 Mahalle: İnönü Cilt no: 2 aile sıra no: 108 birey sıra no: 7 Vergi no: 8570164691 Kocaeli-Tepecik vergi dairesi. Yeşil'in (Hamit YILDIRIM'ın) gay sevgilisi bu ahlaksızın babalarından resmi kayıtta görünenin adı: Zeki Ana adı: Kudret (resmi kayıtta görünen ve aslında organik bağıntısı bulunmayan üvey annesidir bu zavallı kadın; katil Özcxx, Kudret anayı Kürttür diyerek döverek öldürdü . Susurluk Skandalı'nın informatör kalıntısı sadist köpek Özcxx TOS'un emeklilikten önce son sürgün görev yeri; (sahte diplomasına rağmen O-hal valiliğinde JITEM'e 10 yıllık informatörlük-insan izleme sertifikasının ödülü olarak) Kocaeli-Gölcük ilçesinde Anadolu Kalkınma Vakfı Anadolu Kız Meslek Lisesi resim ögretmeni gibi gösterilerek AKP onayıyla (torpiliyle) emekli ettirildi... Ev (son saklanma yeri ve suç araçları ambarı adresi: Ìçmeler Hatbi Sokak No: 9, Maşukiye Bucagı-Derbent girişi, Kocaeli

Muazzez TEKELİ diyor ki: Sizi anlıyorum ve anlattıklarınıza katılıyorum; evet, sistem, sapıkları seviyor çünkü mongoloid kannibalizm denilen TurkoHun sado-mania kalıntısı barbarlık, bu sahte müslümanlık cemaatlerinin sayesinde sömürüsünü sürdürüyor; şeytani rüşvet yöntemleriyle iktidara oturttuğu Musa'nın gayrimeşru tohumu tarikatların vicdansız kuklaları sayesinde kan tazeliyor.

Virus bedene girmiş; EU'nun en derinine işlemiş
http://www.collive.com/pics/s_nf_22852_263648.jpg
Su uyur siyon uyumaz!
Yeniden ana stüdyoya, ana konuya dönelim; özelinde Chechenia ve genelde Kafkas halkları denilince ne diyorsunuz?
- Özetle diyeceğim:
Kafkaslar KAZANACAK! NWO KAHROLACAK!
-♥•`¸¸´•♥-Empathy is Humanity-♥•`¸¸´•♥-
"Si tiemblas indignación ante toda injusticia entonces usted es un compañero mío!"/-Ernesto Che GUEVARA
- ?!
"Haksızlıklar karşısında tepkiyle sarsılıyor musun; öyleyse sen yoldaşımsın benim!"/-Ernesto Che GUEVARA
-♥•`¸¸´•♥-Vurdumduymazlık (ignorans) barbarlıktır-♥•`¸¸´•♥-
Bilgilendiren klipler, linkler / Siyonistlerin ve ikiayaklı işbirlikçilerinin tüm insanlığa karşı gerçek bir Holoko$t yani soykırım sürdürdüklerinin somut kanıtı; henüz sabote edilmemişken izleyelim:
http://www.fido7.net/cgi-bin/forumm.fpl?user=buran1&num=12009

*+*

Re: Çerkez Aydınların ve Kafkas kökenli lider figürlerinin fişlenerek yok edildiklerini ilk ke

What a fantabulous post this has been. Never seen this kind of useful post. I am grateful to you and expect more number of posts like these. Thank you very much.spell to fall out of love

Re: Çerkez Aydınların ve Kafkas kökenli lider figürlerinin fişlenerek yok edildiklerini ilk ke

Thank you so much for the informative and interesting post I like your points which you have discussed over here great job. obsession love spells

Re: Çerkez Aydınların ve Kafkas kökenli lider figürlerinin fişlenerek yok edildiklerini ilk ke

I read your blog article. It has very useful information here. thanks! Spell to break people up